Kontakt Potrzebujesz pomocy drogowej?

  LAWETA BIAŁYSTOK

  Holowanie

  HOLOWANIE AUT BIAŁYSTOK

  Awaria na trasie? Zadzwoń po zaufaną firmę holowniczą, która przetransportuje Cię w bezpieczne miejsce.

  Stłuczka, utknięcie w rowie lub uszkodzenie koła – zdarzenia na drodze bywają bardzo nieprzewidywalne.  Awaria na trasie może przydarzyć się kierowcy. Mimo że takie sytuacje są niezwykle stresujące, dobrze jest zachować spokój. Dobrze mieć zawsze przy sobie numer do zaufanej firmy holowniczej. Warto zadzwonić po Motofirmę.

  AUTOHOLOWANIE BIAŁYSTOK

  Zapewniamy szybkie i profesjonalne wsparcie w przypadku usterki, kolizji lub wypadku. Proponujemy korzystny wynajem autolawet, a także przewóz osób uczestniczących w zdarzeniu drogowym do domu.

   

  Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także firmami, które szukają skutecznej i przyjemnej obsługi. Nasza oferta jest skierowana zarówno do właścicieli samochodów osobowych, jak i motocykli, samochodów dostawczych czy też ciężarowych. Transportujemy również quady, a w razie potrzeby podejmujemy także zlecenia przewozu maszyn rolniczych oraz budowlanych.

  HOLOWANIE BIAŁYSTOK

  Oferujemy sprawne holowanie samochodów o różnych gabarytach. Nasze usługi odbywają się przy użyciu specjalistycznego sprzętu, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  POSIADAMY NOWOCZESNY, SPECJALISTYCZNY SPRZĘT

  Nasza flota pomocy drogowej składa się wyłącznie z dedykowanych do holowania lawet.

  Pomocą drogową nasze firmy objęte jest miasto Białystok oraz całe województwo Podlaskie. Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.
  ZGODNIE Z PRZEPISAMI I BEZPIECZNIE

  Zajmujemy się holowaniem praktycznie wszelkiego rodzaju pojazdów – nie tylko samochodów osobowych.

  Posiadamy nowoczesne lawety i zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, dlatego z nami możesz mieć pewność, że transport będzie odbywał się zgodnie z przepisami i z dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
  HOLOWANIE DŁUGODYSTANSOWE

  Działamy przede wszystkim w obrębie miasta Białystok, ale również dojeżdżamy do naszych klientów do wszystkich miejscowości województwa podlaskiego.

  Niemniej jednak, holowanie długodystansowe nie stanowi dla nas żadnego problemu. Odbierzemy Ciebie i Twoje auto również z innych rejonów kraju. Z Motofirmą nie musisz obawiać się, że nie wrócisz do domu.
  WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY

  Sprawna pomoc drogowa to nie tylko dobrej jakości sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowani fachowcy.

  Zdajemy sobie sprawę, że powierzając nam swoje auto, okazujesz nam duży kredyt zaufania. Dlatego robimy wszystko, żebyś był zadowolony, powierzając Twój samochód naszym profesjonalistom.
  HOLOWANIE AUT

  Poznaj zalety korzystania z profesjonalnych usług holowniczych oferowanych przez Motofirmę.

  O KAŻDEJ PORZE

  O KAŻDEJ PORZE

  Pora dnia nie gra roli. Jesteśmy dostępni do Twoich usług 24 godziny na dobę!

  ODPOWIEDNI SPRZĘT

  ODPOWIEDNI SPRZĘT

  Nie musisz obawiać się o swoje auto. Posiadamy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt.

  ZGODNIE Z PRZEPISAMI

  ZGODNIE Z PRZEPISAMI

  Nasze usługi odbywają się zgodnie z przepisami i z dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

  Szukasz sprawdzonej firmy holowniczej?

  Odpowiedź jest prosta - Motofirma. Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają, abyś dotarł w bezpieczne miejsce.

  Nagła awaria, wypadek lub kolizja? Zadzwoń, a my przybędziemy najszybciej, jak to możliwe!

  co o nas mówią

   Kilka dni temu skorzystałam z usług Motofirmy przy okazji awarii auta. Bardzo dobry kontakt z firmą umożliwił sprawne rozwiązanie problemu. Panowie holujący samochód zjawili się w ekspresowym tempie. Firma zapewniła profesjonalną autopomoc w miłej atmosferze, a usterka została szybko naprawiona. Dziękuję!

   Holowali moje auto w lipcu 2021 jako podwykonawca LINK4. Miałem do warsztatu 210 km, a usłudze Assistance u ubezpieczyciela było do 200 km. Nic nie doliczyli. Dobry kontakt. Terminowi. Wykonali swoją usługę na 5 gwiazdek.

   Doskonała obsługa, bardzo profesjonalny kierowca. Wszystko wytłumaczył, zabrał najszybciej auto (z kilku obdzwonionych firm) i przede wszystkim w dobrej cenie oraz dobrej atmosferze. Jedyna firma godna polecenia!

  1/3

  Zadzwoń do nas

  +48 600 550 600

  logo

  Skontaktuj się z nami!

  To proste. Skorzystaj z poniższego
  adresu, zadzwoń lub napisz!