Kontakt Potrzebujesz pomocy drogowej?

  AUTOHOLOWANIE

  HOLOWANIE TIR Białystok

  holowanie-tir-ustawiona-ciezarowka-holownik

  HOLOWANIE AUT CIĘŻAROWYCH

  Przywiązujemy szczególną wagę do tego, aby nasza kadra pracownicza składała się z wykwalifikowanych osób. Dzięki ich profesjonalizmowi holowanie aut ciężarowych jest bezpieczne, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Niezależnie od warunków, dążymy do tego, aby nasze holowanie było sprawne i skuteczne oraz aby odpowiadało na potrzeby naszych Klientów.

  holownik-motofirma-holowanie-tir
  holowanie-tir-wyciąganie-z-rowu

  Holowanie ciągników siodłowych

  Motofirma to doświadczona firma z wieloletnim stażem zajmująca się holowaniem tirów.

  Dzięki doświadczonemu zespołowi profesjonalistów jesteśmy dobrze wyposażeni, aby sprostać każdemu zadaniu związanemu z holowaniem samochodów ciężarowych. Holujemy również takie gabaryty jak maszyny budowlane.

  Naszym Klientom nawet w najtrudniejszych sytuacjach zapewniamy kompleksową usługę wyciągania z rowu ciągników siodłowych Dzięki nam możesz czuć się bezpiecznie nawet w ekstremalnych warunkach wrócić do domu lub do firmy – dbamy o wszystkie samochody ciężarowe.

  TRANSPORT
  NISKOPODWOZIOWY
  SPRAWNE HOLOWANIE TIR

  Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy transport niskopodwoziowy samochodów wielkogabarytowych. Posiadana przez nas profesjonalna flota aut holowniczych zapewnia najwyższe standardy wykonywanej usługi. Wykwalifikowani pracownicy zadbają o bezpieczeństwo w trakcie holowania.

  HOLOWANIE CIĘŻARÓWEK

  Jako doświadczona firma z wieloletnim stażem na rynku zapewniamy kompleksową auto pomoc TIR, jaką jest holowanie pojazdów ciężarowych. Oferta jest dedykowana zarówno osobom prywatnym, jak i małym czy dużym firmom. Dodatkowo Nasi Klienci mogą skorzystać z usługi parkingu depozytowego oraz zabezpieczenia towaru podczas wypadku

  Pomoc drogowa ciężarowe

  Zapewniamy profesjonalne Holowanie ciężarowych TIR w Białymstoku i na terenie województwa podlaskiego. Nasi specjaliści posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia, dzięki czemu Pomoc drogowa ciezarowe jest wykonane na najwyższym poziomie.

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi przebiegały bez zarzutu, a Wasze pojazdy ciężarowe trafiały do celu. Do dyspozycji posiadamy specjalistyczną flotę, dzięki której pomoc drogowa TIR przebiegnie szybko i sprawnie. Wyspecjalizowani pracownicy zapewniają naszym Klientom fachową obsługę w każdych warunkach! Pracownicy Motofirmy doświadczenie zdobywają w praktyce. Przeprowadzili niejedno holowanie aut ciężarowych, dlatego potrafią odnaleźć się w nawet najtrudniejszych sytuacjach.

  Holowanie pojazdów ciężarowych i naczep

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy holowanie aut ciężarowych ze szczególnym zachowaniem zasad kodeksu drogowego. Przeprowadzamy systematyczne szkolenia naszej kadry pracowniczej oraz pilnujemy, aby osoby pracujące w Motofirmie posiadały komplet aktualnych badań i uprawnień.

  W naszych rękach jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi. Holowanie ciągników siodłowych nie należy do najprostszych, jednak dzięki wieloletniej praktyce naszych pracowników gwarantujemy najlepszą pomoc drogową. Dobierając pracowników do naszego zespołu, dbamy o to, aby posiadali oni odpowiednie predyspozycje. Nasza kadra składa się z odpowiedzialnych osób, które potrafią odnaleźć się na miejscu kolizji czy wypadku. W Motofirmie nikt nie znajduje się z przypadku, dlatego też przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi pracownicy posiadali wszelkie wymagane uprawnienia oraz umiejętności, które sprawiają, że holowanie przebiega na mistrzowskim poziomie.
  AUTO POMOC TIR CAŁĄ DOBĘ

  Nigdy nie wiesz kiedy przytrafi Ci się awaria auta. W przypadku samochodów ciężarowych, ich unieruchomienie przez dłuższy czas może negatywnie wpłynąć na terminy dostaw. Nie ważne, o jakiej porze będziesz potrzebować naszej pomocy - Motofirma zapewnia profesjonalne holowanie 24/7.

  Niejednokrotnie kierowcy samochodów ciężarowych podróżują przez całą noc. Z tego względu auto pomoc TIR jest potrzebna przez 24h, siedem dni w tygodniu. Jako firma odpowiadająca na potrzeby Klientów oferujemy całodobowe, profesjonalne holowanie ciężarówek. Niezależnie od rodzaju zdarzenia, nasi pracownicy zjawią się na jego miejscu najszybciej, jak to tylko możliwe. Oferujemy profesjonalne holowanie oraz wyciąganie z rowu TIR przez całą dobę.
  HOLOWANIE TIR - SPECJALISTYCZNA FLOTA

  Umiejętności i wieloletnie doświadczenie w branży to nie wszystko - bez profesjonalnego sprzętu nawet najbardziej wprawieni pracownicy nie poradzą sobie w trudnych sytuacjach. W Motofirmie stale inwestujemy w nowe pojazdy holownicze oraz urządzenia usprawniające naszą pracę, aby holowanie aut ciężarowych przebiegało na najwyższym poziomie oraz Wasze ciągniki siodłowe były zawsze sprawne!

  Nasza firma wyposażona jest w profesjonalne holowniki światowej klasy producentów. Wiemy, że aby holowanie przebiegło sprawnie i bezpiecznie, należy wykorzystywać sprawdzony sprzęt, który uzyskał odpowiednie certyfikaty. Chcąc zapewnić najwyższe standardy wykonywanych usług, wciąż rozbudowujemy naszą flotę, która składa się z samochodów wykonanych z zastosowaniem najnowszych technologii. Dzwoniąc po Motofirmę, masz pewność, że będzie przeprowadzone za pomocą sprawnego auta, które odwiezie ciężarówkę w bezpieczne miejsce.

  Pomoc drogowa TIR

  Wiemy ile kosztuje utrzymanie floty samochodów ciężarowych. Jednak co w przypadku kiedy taki ciągnik siodłowy zepsuję się?<br /> Nasz zespół ekspertów jest przeszkolony, aby zapewnić najwyższą jakość usług w każdej sytuacji, bez względu na to, jak poważna lub wymagająca może być. Rozumiemy trudności związane z niekorzystnymi warunkami drogowymi i zapewniamy, że klienci pozostają bezpieczni i mają kontrolę nad swoimi pojazdami.

  Z nami możesz mieć spokój ducha wiedząc, że nasza kompleksowa usługa wyciągania TIR-ów z rowu będzie dla Ciebie w razie potrzeby.

  Holownik 4-osiowy

  W MotoFirmie rozumiemy, jak ważne jest używanie tylko najlepszego sprzętu do prac holowniczych. Dlatego używamy 4-osiowych holowników wyposażonych w specjalistyczne funkcje, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i najwyższy poziom jakości. holowniki 4-osiowe mogą holować ciężkie ładunki dzięki dodatkowym osiom i zwiększają stabilność, co jest szczególnie ważne w przypadku holowania dużych pojazdów, takich jak ciężarówki. Nasze 4-osiowe holowniki mają również zwiększoną zwrotność, która pozwala nam z łatwością poruszać się w ciasnych miejscach. A dzięki naszemu pełnemu pakietowi funkcji, takich jak łańcuchy bezpieczeństwa i zamknięte łóżka, możesz mieć pewność, że Twoje pojazdy będą bezpiecznie transportowane tam, gdzie chcesz.

  Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej szczegółów na temat naszych usług holowania na 4 osiach!
  OBSZAR DZIAŁANIA - Dojedziemy do miejsca wskazanego przez Ciebie

  Obsługujemy całe Podlasie m.in : Białystok, Sokółka, Suwałki, Rajgród, Suchowola, Szypliszki, Mońki, Bielsk Podlaski, Choroszcz, Zambrów, Jeżewo, Ostrów Mazowiecki.

  Pomoc drogowa Szypliszki, Pomoc drogowa Jezewo oraz wiele innych.
  HOLOWANIE AUT CIĘŻAROWYCH

  Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z usługi Motofirmy, jaką jest holowanie wielkich gabarytów.

  PROFESJONALNA FLOTA

  PROFESJONALNA FLOTA

  Oferujemy bezpieczne holowanie za pomocą profesjonalnej floty.

  ZGODNIE Z PRAWEM

  ZGODNIE Z PRAWEM

  Holowanie pojazdów ciężarowych zgodnie z przepisami kodeksu drogowego.

  POMOC 24/7

  POMOC 24/7

  Wykwalifikowana kadra pracowników oferujących autopomoc 24/7.

  holowanie-tir-holowanie-auta-ciężarowego-motofirma

  Chcesz skorzystać z fachowej usługi holowania TIR?

  Z nami holowanie aut wielkogabarytowych nie jest problemem. Dołącz do zadowolonych klientów Motofirmy!

  Oferujemy auto pomoc całą dobę. Chcesz skorzystać z naszych usług? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz skorzystania z formularza kontaktowego!

  co o nas mówią

   Jakiś czas temu skorzystałem z usługi Motofirmy, jaką jest wyciąganie z rowu. Zdarzenie miało miejsce przy ruchliwej drodze na trasie do Białegostoku, dlatego tez zależało mi na tym, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Ekipa holownicza pojawiła w krótkim czasie i skutecznie rozprawiła się z problemem. Polecam!

   Holowanie samochodu ciężarowego nie należy do najłatwiejszych zadań. Kiedy przytrafiła mi się awaria na trasie, od razu wiedziałem kogo wezwać. Telefon do Motofirmy okazał się strzałem w 10! Cóż mogę powiedzieć, holowanie przebiegło szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

   Jadąc z załadowaną lawetą wpadłem w poślizg i znalazłem się w rowie. Nic się na szczęście nie stało, jednak nie miałem możliwości ruszyć z miejsca. Szybki telefon do Motofirmy załatwił sprawę. Pracownicy firmy przywieźli profesjonalny sprzęt, dzięki czemu mogłem ruszyć w dalszą podróż, bez szwanku.

  1/3

  Zadzwoń do nas

  +48 600 550 600

  logo

  Skontaktuj się z nami!

  To proste. Skorzystaj z poniższego
  adresu, zadzwoń lub napisz!