Kontakt Potrzebujesz pomocy drogowej?

  AUTOHOLOWANIE

  HOLOWANIE TIR

  HOLOWANIE AUT CIĘŻAROWYCH

  Przywiązujemy szczególną wagę do tego, aby nasza kadra pracownicza składała się z wykwalifikowanych osób. Dzięki ich profesjonalizmowi holowanie aut ciężarowych jest bezpieczne, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Niezależnie od warunków, dążymy do tego, aby nasza auto pomoc TIR była sprawna i skuteczna oraz aby odpowiadała na potrzeby naszych Klientów.

  WYCIĄGANIE Z ROWU TIR

  Motofirma to doświadczona firma z wieloletnim stażem.

  Z powodu niekorzystnych warunków drogowych zdarza się, że kierowcy tracą panowanie nad samochodem, co skutkuje wpadnięciem auta do rowu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą pomoc Naszym Klientom nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Zapewniamy kompleksową usługę wyciągania z rowu TIR. Dzięki nam możesz czuć się bezpiecznie nawet w ekstremalnych warunkach.

   

  Jesteśmy prężnie funkcjonującą firmą oferującą usługę załadunku za pomocą ładowarki teleskopowej. Wykorzystywany przez nas sprzęt jest niezwykle pomocny w branżach, w których mamy do czynienia z ciężkimi towarami. Nasi wykwalifikowani operatorzy wykonują kompleksową usługę załadunku w dziedzinach związanych z budownictwem, transportem oraz rolnictwem.

  TRANSPORT
  NISKOPODWOZIOWY
  SPRAWNE HOLOWANIE TIR

  Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy transport niskopodwoziowy samochodów wielkogabarytowych. Posiadana przez nas profesjonalna flota aut holowniczych zapewnia najwyższe standardy wykonywanej usługi. Wykwalifikowani pracownicy zadbają o bezpieczeństwo w trakcie holowania.

  HOLOWANIE CIĘŻARÓWEK

  Jako doświadczona firma z wieloletnim stażem na rynku zapewniamy kompleksową auto pomoc TIR, jaką jest holowanie aut ciężarowych. Oferta jest dedykowana zarówno osobom prywatnym, jak i małym czy dużym firmom. Dodatkowo Nasi Klienci mogą skorzystać z usługi parkingu depozytowego oraz zabezpieczenia towaru podczas wypadku

  FACHOWE HOLOWANIE TIR

  Zapewniamy profesjonalne holowanie aut ciężarowych w Białymstoku i na terenie województwa podlaskiego.

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi przebiegały bez zarzutu. Do dyspozycji posiadamy specjalistyczną flotę, dzięki której pomoc drogowa TIR przebiegnie szybko i sprawnie. Wyspecjalizowani pracownicy zapewniają Naszym Klientom fachową obsługę w każdych warunkach!
  POMOC DROGOWA TIR ZGODNA Z PRAWEM

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy holowanie aut ciężarowych ze szczególnym zachowaniem zasad Kodeksu Drogowego.

  W naszych rękach jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi. Holowanie ciężarówek nie należy do najprostszych, jednak dzięki wieloletniej praktyce naszych pracowników gwarantujemy najlepszą pomoc drogową.
  AUTO POMOC TIR CAŁĄ DOBĘ

  Nigdy nie wiesz kiedy przytrafi Ci się awaria auta. W przypadku samochodów ciężarowych, ich unieruchomienie przez dłuższy czas może negatywnie wpłynąć na terminy dostaw.

  Z tego względu auto pomoc TIR jest potrzebna przez 24h, siedem dni w tygodniu. Jako firma odpowiadająca na potrzeby Klientów oferujemy całodobowe, profesjonalne holowanie ciężarówek.
  HOLOWANIE AUT CIĘŻAROWYCH

  Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z usługi Motofirmy, jaką jest holowanie TIR.

  PROFESJONALNA FLOTA

  PROFESJONALNA FLOTA

  Oferujemy bezpieczne holowanie TIR za pomocą profesjonalnej floty.

  ZGODNIE Z PRAWEM

  ZGODNIE Z PRAWEM

  Holowanie aut ciężarowych zgodnie z przepisami kodeksu drogowego.

  POMOC 24/7

  POMOC 24/7

  Wykwalifikowana kadra pracowników oferujących autopomoc 24/7.

  Chcesz skorzystać z fachowej usługi holowania TIR?

  Z nami holowanie aut wielkogabarytowych nie jest problemem. Dołącz do zadowolonych klientów Motofirmy!

  Oferujemy auto pomoc całą dobę. Chcesz skorzystać z naszych usług? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz skorzystania z formularza kontaktowego!

  co o nas mówią

   Jakiś czas temu skorzystałem z usługi Motofirmy, jaką jest wyciąganie z rowu. Zdarzenie miało miejsce przy ruchliwej drodze na trasie do Białegostoku, dlatego tez zależało mi na tym, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Ekipa holownicza pojawiła w krótkim czasie i skutecznie rozprawiła się z problemem. Polecam!

   Holowanie samochodu ciężarowego nie należy do najłatwiejszych zadań. Kiedy przytrafiła mi się awaria na trasie, od razu wiedziałem kogo wezwać. Telefon do Motofirmy okazał się strzałem w 10! Cóż mogę powiedzieć, holowanie przebiegło szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

   Jadąc z załadowaną lawetą wpadłem w poślizg i znalazłem się w rowie. Nic się na szczęście nie stało, jednak nie miałem możliwości ruszyć z miejsca. Szybki telefon do Motofirmy załatwił sprawę. Pracownicy firmy przywieźli profesjonalny sprzęt, dzięki czemu mogłem ruszyć w dalszą podróż, bez szwanku.

  1/3

  Zadzwoń do nas

  +48 600 550 600

  logo

  Skontaktuj się z nami!

  To proste. Skorzystaj z poniższego
  adresu, zadzwoń lub napisz!