Kontakt Potrzebujesz pomocy drogowej?

  BIAŁYSTOK

  TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY

  TRANSPORT TOWARÓW PONADGABARYTOWYCH

  Świadczona przez nas usługa, jaką jest transport niskopodwoziowy, jest dedykowana zarówno firmom, jak i prywatnym osobom. Świadczymy kompleksową usługę, jaką jest transport towarów ponadgabarytowych na terenie całej Polski. Dzięki nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej i niezawodnej flocie zapewniamy profesjonalizm na każdym etapie wykonywania zlecenia.

  PROFESJONALNY TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY

  Transport towarów ponadgabarytowych wymaga znajomości tej dziedziny oraz profesjonalnego sprzętu. Jako firma w wieloletnim doświadczeniem dbamy o to, aby ładunek gabarytowy powierzony nam przez naszych Klientów bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru. Przewozimy między innymi: maszyny rolnicze, autobusy, maszyny budowlane, konstrukcje i inne.

  TRANSPORT GABARYTÓW
  DOŚWIADCZENI KIEROWCY

  FACHOWY TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY

  Transport niskopodwoziowy jest usługą, która wymaga pełnego profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się z niej usatysfakcjonowani. Z tego względu oferowane przez nas transporty ponadgabarytowe są wykonywane przez doświadczonych kierowców, którzy potrafią poradzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

  Obsługa specjalistów to nie wszystko. Dlatego też, aby znajdujący się w naszej ofercie transport niskopodwoziowy przebiegał szybko, sprawnie i bezpiecznie dysponujemy profesjonalną flotą. Dodatkowo dbamy o to, aby przewożony przez nas ładunek gabarytowy bezpiecznie dotarł do celu, używając do tego specjalnych zabezpieczeń.

  TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY BIAŁYSTOK

  Zadowolenie naszych klientów potwierdza wysoką jakość naszych usług. Przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować!

  SPECJALISTYCZNY SPRZĘT

  SPECJALISTYCZNY SPRZĘT

  Posiadamy specjalistyczny sprzęt do transportu gabarytów, który obsługuje wykwalifikowana kadra.

  PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

  PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

  Doświadczenie naszych pracowników i wysokiej jakości sprzęt zapewnia pełne bezpieczeństwo przewozu towaru.

  TRANSPORT NA TERENIE POLSKI

  TRANSPORT NA TERENIE POLSKI

  W naszej ofercie znajduje się profesjonalny transport niskopodwoziowy na terenie całego kraju.

  czerwony-samochod-laweta-do-transportu-niskopodwoziowego-ktora-przewozi-duza-zolta-wywrotke

  Interesuje Cię fachowy transport niskopodwoziowy?

  Motofirma świadczy kompleksową usługę, jaką jest transport towarów ponadgabarytowych.

  Chcesz skorzystać z usług transportu gabarytów? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy!

  co o nas mówią

   Postanowiłem skorzystać z oferty Motofirmy z polecenia znajomego, gdyż nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tego typu usługami. Cieszę się, że uwierzyłem opinii bliskiej osoby, bo teraz mam w swoich kontaktach zaufaną firmę.

   Z oferty Motofirmy korzystam już od kilku lat i ani razu się nie zawiodłam. Niezależnie od problemu, pracownicy zawsze stają na wysokości zadania. Zdecydowanie polecam ich usługi!

   Szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie - czego chcieć więcej! Serdecznie polecam korzystanie usług Motofirmy. Pracownicy są bardzo kompetentni, chętnie porozmawiają i doradzą w kwestii spraw, związanych z samochodami.

  1/3

  Zadzwoń do nas

  +48 600 550 600

  logo

  Skontaktuj się z nami!

  To proste. Skorzystaj z poniższego
  adresu, zadzwoń lub napisz!