Kontakt Potrzebujesz pomocy drogowej?

  BIAŁYSTOK

  SERWIS SAMOCHODOWY BIAŁYSTOK

  WARSZTAT SAMOCHODOWY

  W ramach działalności naszego serwisu samochodowego wykonujemy naprawy bieżące, usuwamy awarie układu napędowego, kierowniczego czy zawieszenia. Nasza oferta to:

  • diagnostyka komputerowa
  • mechanika samochodowa
  • elektromechanika
  • serwis kół i opon
  • serwis klimatyzacji
  • sprzedaż części

  SERWIS SAMOCHODOWY

  Prowadzimy nowoczesny serwis samochodowy, oferujący kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki i mechaniki samochodowej. Naprawiamy samochody wszystkich marek i typów – osobowe, dostawcze, minivany, terenowe 4×4.

   

  Mamy nowoczesne stanowiska serwisowe oraz specjalistyczne narzędzia, w tym także do wykonywania prac z zakresu blacharstwa i lakiernictwa, a przede wszystkim doświadczoną kadrę mechaników samochodowych, którzy są w stanie właściwie zdiagnozować i naprawić każdą, nawet najpoważniejszą awarię.

  ZAUFAJ
  DOŚWIADCZENIU
  Dlaczego Motofirma?

  Naprawiamy samochody, korzystając z oryginalnych części bądź ze sprawdzonych zamienników, a przed przystąpieniem do prac konsultujemy z klientem sposób wykonania naprawy i rzetelnie informujemy o zaletach i wadach danego rozwiązania. Zaufaj doświadczeniu naszych mechaników, wybierz Motofirmę.

  NAPRAWA SAMOCHODÓW BIAŁYSTOK

  W naszym warsztacie samochodowym posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu uporamy się z każdym problemem.

  WARSZTAT W BIAŁYMSTOKU

  WARSZTAT W BIAŁYMSTOKU

  Oferujemy sprawny serwis samochodu w warsztacie zlokalizowanym w Białymstoku.

  NAPRAWA SILNIKA

  NAPRAWA SILNIKA

  Zajmujemy się naprawą silników, rozrządów, skrzyni biegów oraz sprzęgieł.

  WSZYSTKIE MARKI

  WSZYSTKIE MARKI

  Zadbamy o kompleksową naprawę samochodów wszystkich marek.

  Szukasz sprawdzonego mechanika?

  Szybko i sprawnie rozprawimy się z usterką w Twoim aucie, wykorzystując oryginalne części lub najwyższej jakości zamienniki.

  Zarezerwuj wizytę w warsztacie samochodowym! Zadzwoń, napisz e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a my znajdziemy dogodny termin na naprawę Twojego auta.

  co o nas mówią

   Bardzo dziękujemy za pomoc w odholowaniu auta 200 km do warsztatu oraz przewiezienie nas do domu. Zapchany filtr paliwa w samochodzie może zakończyć podróż w najmniej oczekiwanym momencie, ale Motofirma zapewni bezpieczny powrót podróżnych do domu we wspaniałej atmosferze. Dziękujemy!

   Kilka dni temu skorzystałam z usług Motofirmy przy okazji awarii auta. Bardzo dobry kontakt z firmą umożliwił sprawne rozwiązanie problemu. Panowie holujący samochód zjawili się w ekspresowym tempie. Firma zapewniła profesjonalną autopomoc w miłej atmosferze, a usterka została szybko naprawiona. Dziękuję!

   Po uszkodzonych elementach nie ma śladu! Wszystko przeprowadzone jak należy, od auta zastępczego przez kontakt z warsztatem po efekt końcowy. Mimo całej sytuacji czułem się spokojny. Dzięki za fachowe podejście panowie z lawet mili i kompetentni Auto odebrane i wyczyszczone w 100% godni polecenia.

  1/3

  Zadzwoń do nas

  +48 600 550 600

  logo

  Skontaktuj się z nami!

  To proste. Skorzystaj z poniższego
  adresu, zadzwoń lub napisz!